Pokemon World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokemon World

Един свят, изпълнен със магически същества - Покемони!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Подножието.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin



Брой мнения : 199
Join date : 28.01.2012

Подножието. Empty
ПисанеЗаглавие: Подножието.   Подножието. I_icon_minitimeНед 29 Яну 2012, 13:17

В по-ниските части на планината треньорите можеха да намерят главно каменни и земни Покемони.

/тук ще търсите и хващате Покемони, просто пишете как се оглеждате, опишете обстановката, и ако искате пишете кой Покемон търсите./
Върнете се в началото Go down
https://bgpokemon.bulgarianforum.net
Джейсън




Брой мнения : 5
Join date : 17.03.2012

Подножието. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подножието.   Подножието. I_icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 11:39

"Добре..време е да те изпробвам Чармандре"-мислех си аз. " Започваме с лов на Бълбазор, един тревен покемон, с който се надявам да се сприятелите"
Подхвърлих покеболът, в който се намираше първият ми покемон. Топката засия и от там излезе Чармандър.
-Хайде, приятел! На лов!
Затичахме се по поляната. Какви ли покемони щяхме да срещнем. Бълбазор щеше ли да е сред тях?
Върнете се в началото Go down
Майкъл

Майкъл


Брой мнения : 70
Join date : 02.03.2012
Местожителство : София

Character sheet
Инвентар:
Покемони:

Подножието. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подножието.   Подножието. I_icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 11:55

Първият Покемон на когото попаднаха беше Глум.

Подножието. 044Gloom
Върнете се в началото Go down
Джейсън




Брой мнения : 5
Join date : 17.03.2012

Подножието. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подножието.   Подножието. I_icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 12:49

-Иъъл! - извиках аз.
Нещото, което седеше пред мен пускаше триметрови лиги, а косата му, направена от две листа и малко шума се люлееше от вятъра. Не стига това, ама и покемонът спеше. Казах на Чарми(така ще му викам на галено) да внимава, за да не събудим гнусното нещо пред нас. Надигнахме се напръсти...в случая на Чарми,на нокти и бавно-бавно започнахме да отминаваме покемонът Глум...
Върнете се в началото Go down
Майкъл

Майкъл


Брой мнения : 70
Join date : 02.03.2012
Местожителство : София

Character sheet
Инвентар:
Покемони:

Подножието. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подножието.   Подножието. I_icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 13:03

Успешно се измъкнаха и не събудих спящия Покемон. Те продължиха да търсят Бълбасор, но очевидно не знаеха в коя посока вървят. Треньорът и Покемонът му се озоваха в скалистата част на района, където видяха един Геодуд.
Подножието. 074Geodude
Върнете се в началото Go down
Джейсън




Брой мнения : 5
Join date : 17.03.2012

Подножието. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подножието.   Подножието. I_icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 14:33

-Ей, пич!-никой не се обърна. - Ти, тоя с мускулите.
Каменният покемон впи очи в мен. Малко се изплаших от свирепия му поглед, но запазих спокойствие. Чудно ми беше, как един каменен покемон може да левитира във въздуха. Преглътнах и подканих Чарми, който се беше парализирал. Ах, че страхливец...!
-Ей, мускулестия! Виждал ли си някъде, наоколо Балбазоровци?
Върнете се в началото Go down
Майкъл

Майкъл


Брой мнения : 70
Join date : 02.03.2012
Местожителство : София

Character sheet
Инвентар:
Покемони:

Подножието. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подножието.   Подножието. I_icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 15:05

След няколко секунди гледане, Геодуд разбра, че нищо интересно няма да стане и се върна към старото си занимание - удряне по една скала.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подножието. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подножието.   Подножието. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подножието.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pokemon World :: Дивата зона. :: Планината.-
Идете на: